۷۰۰ کیلو پرتقال قاچاق از بازار میوه و تره بار پایتخت کشف شد

متن اصلی سایت منبع خبر
Rate this post
به گزارش گروه اقتصادخبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، حمید رضا خلیلی از کشف ۷۰۰ کیلو پرتقال مصری قاچاق که به صورت تقلبی در بسته
بندی داخلی در یکی ازفروشگاه های سطح شهرتهران عرضه شده بود، خبر داد.
وی در ادامه افزود: همزمان با اجرای طرح تنظیم بازار میوه نوروز ۹۶ و در راستای تأمین امنیت بازار طی بازرسی های تیم نظارت بر بازار عرضه میوه شب عید، ۷۰۰ کیلو پرتقال مصری قاچاق که به صورت تقلبی در بسته بندی داخلی در میادین عرضه شده بود، کشف شد.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: براساس ضوابط و مقررات مندرج در ماده ۱۱ قانون حفظ نباتات، این میوه های قاچاق با حضور نماینده بازرسی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و اداره کل تعزیرات استان از سطح بازار جمع آوری و برای اقدام قانونی به مرکز اموال تملیکی منتقل شد.

قیمت پرتقال تنظیم بازار والنسیای جنوب کاهش یافت

خلیلی همچنین از کاهش قیمت پرتقال تنظیم بازار والنسیای جنوب خبر داد.

وی درخصوص آخرین مصوبات کمیته راهبری تأمین و توزیع میوه شب عید گفت: براساس این مصوبه و هماهنگی های لازم با دستگاه های مربوطه، قیمت پرتقال والنسیای داخلی جنوب کشور درسطح خرده فروشی میادین میوه و تره بار شهرداری تهران و سایر واحدهای صنفی طرح تنظیم بازار میوه شب هرکیلوگرم ۳۸۰۰ تومان مصوب شد.
انتهای پیام/

متن اصلی این مطلب از وب سایت سیمرغ به صورت خودکار گرفته شده و همه حقوق و مسئولیت ها به آن خبرگزاری مرتبط است. برای دسترسی به متن اصلی کلیک کنید.